مسابقه – کبریت آژانس انرژی اخبار سیاسی و اجتماعی

مسابقه – کبریت: آژانس انرژی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تصمیم جیره‌بندی آب قطعی نیست ، ۵ برابر سایر ایرانیان آب مصرف می‌کنند، تهرانی‌ها ۱

رئیس شرکت مدیریت و برنامه‌ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بحران آب جدی هست، گفت: استان پایتخت کشور عزیزمان ایران یک و نیم برابر بقیه کشور آب

تصمیم جیره‌بندی آب قطعی نیست ، ۵ برابر سایر ایرانیان آب مصرف می‌کنند، تهرانی‌ها ۱

تهرانی ها ۱/۵ برابر سایر ایرانیان آب مصرف می کنند/تصمیم جیره بندی آب قطعی نیست

عبارات مهم : ایران

رئیس شرکت مدیریت و برنامه ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بحران آب جدی هست، گفت: استان پایتخت کشور عزیزمان ایران یک و نیم برابر بقیه کشور آب مصرف می کند و علاوه بر مردم، دستگاه ها نیز ملزم به صرفه جویی هستند.

نعمت الله ترکی، مدیر شرکت مدیریت و برنامه ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بحران آب روبروست، به خبرنگار ایلنا گفت: مصرف آب در شهر و استان پایتخت کشور عزیزمان ایران یک و نیم برابر بخش های دیگر کشور هست. هنگامی که می گوییم در زمینه آب بحران وجود دارد و مسئولان و مردم در جریان شرایط هوا هستیم، بعد دیگر چاره ای نداریم، جز آنکه رعایت کنیم.

تصمیم جیره‌بندی آب قطعی نیست ، ۵ برابر سایر ایرانیان آب مصرف می‌کنند، تهرانی‌ها ۱

او ادامه داد: گفته می شود؛ نسبت به سال های گذشته پایتخت کشور عزیزمان ایران 50 درصد دچار کمبود بارندگی هست، در این شرایط باید با دقت بیشتری به مصرف آب توجه کرد با توجه به شرایط و آمار اعلام شده است مصرف کنندگان باید سرانه مصرف خود را از 250 لیتر کم کردن دهند.

رئیس شرکت مدیریت و برنامه ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص کارها انجام شده است در استانداری در این رابطه تصریح کرد: جدا از مصرف خانوار، بحث مصرف دستگاه های اجرایی هم مطرح است و دستگاه های اجرایی را ملزم کرده ایم سرانه مصرف خود را کم کردن دهند، آیا که معضل به واقع جدی است و اگر این روال ادامه یابد، حتما باید فکری کرد.

رئیس شرکت مدیریت و برنامه‌ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بحران آب جدی هست، گفت: استان پایتخت کشور عزیزمان ایران یک و نیم برابر بقیه کشور آب

ترکی در تصویر العمل به سوالی راجع به جیره بندی آب آشامیدنی در تهران، گفت: احتمال دارد، کار به جیره بندی نکشد، ولی اکنون که از شرایط مطلع هستیم و می دانیم که امکان دارد شرایط سخت شود باید پیگیریهای مورد نیاز را انجام دهیم و مصرف آب باید کم کردن یابد که این مشمول بر مصرف آب خانوار هم می شود، فقط با این روند است که می توانیم مساله را مدیریت کرده تا انشاالله از این بحران عبور کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران همکاری های خود را با استانداری زیاد کردن داده و جهت نخستین بار برنامه توسعه شهرداری با استانداری در میان گذاشته شده است هست، افزود: با توجه به دستور استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار شد، همگرایی میان شورای برنامه ریزی توسعه استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و برنامه هایی که به وسیله شهرداری در دست تهیه و اجرا هست، ایجاد شود تا تعاملی میان دو نهاد در جهت تهیه سند توسعه استان شکل گیرد، آیا که این سند شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را نیز مشمول بر می شود.

رئیس شرکت مدیریت و برنامه ریزی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به دو سند مهم در استان یعنی سند توسعه استان و سند آمایش استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: حضور شهرداری و شورا در مباحث مربوط به سند آمایش استان پایتخت کشور عزیزمان ایران الزامی هست. سند آمایش کلیه مسائل، پرسشها و دغدغه های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را در بخش های متفاوت از جمله حمل و نقل، تراکم جمعیت، آب و محیط زیست مشمول بر می شود. این سند شرح خدمات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود و رویکرد ما را در قالب تمام فعالیت های استان مشخص می کند و به ما خواهد گفت که جهت آینده استان پایتخت کشور عزیزمان ایران چه خواهیم کرد.

تصمیم جیره‌بندی آب قطعی نیست ، ۵ برابر سایر ایرانیان آب مصرف می‌کنند، تهرانی‌ها ۱

ترکی در تصویر العمل به اینکه وظیفه طرح های جامع و تفصیلی مجموعه شهری چه می شود، گفت: در حال حاضر پایتخت کشور عزیزمان ایران دو سند مهم دارد؛ نخست سند آمایش استان و دوم سند توسعه استان که همه طرح ها از جمله طرح تفصیلی، و شرح خدمات جزو آن محسوب می شود. سند اصلی، سند آمایش استان خواهد بود و در مرحله بعدی آن هم سند توسعه استان پایتخت کشور عزیزمان ایران است که ریشه برنامه ریزی و پیگیری جهت آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | برنامه | مدیریت | شهرداری | ایرانیان | برنامه ریزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs